Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. Poszukujemy sprawcy uszkodzenia mienia

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policjiw Nowym Dworze Gdańskim poszukują sprawcy uszkodzenia mienia. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na zarejestrowanym monitoringu, porysował powłokę lakierniczą na dwóch drzwiach mazdy a także rozciął tylną oponę. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę prosimy o kontakt z dyżurnym nowodworskiej komendy tel. 47 74 39 222 lub z prowadzącą sprawę tel. 47 74 39 232.

 2. Policjanci szkolili się wspólnie z ratownikami

  W miniony weekend policjanci z Krynicy Morskiej uczestniczyli w szkoleniu przygotowanym przez ratowników piaseczyńskiego WOPR. Ćwiczenia odbyły się na plaży w Krynicy Morskiej oraz na wodach Zalewu Wiślanego. Celem ćwiczeń było podnoszenie umiejętności i kwalifikacji związanych z ratownictwem wodnym. Wszystko po to, aby każdy z nas mógł czuć się bezpiecznie na plaży.

 3. Mgliste poranki na drogach – Apelujemy o ostrożność

  Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu, o czym wielu kierowców zapomina. Na wielu trasach w kraju mgliste jesienne poranki dają się we znaki kierowcom. Mgła nie tylko utrudnia jazdę, ale utrudnia również kierowcy skupienia się na drodze. Taka aura stwarza niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Apelujemy do kierowców o szczególnie ostrożną jazdę.

 4. Działania „Pieszy-Widoczny-Bezpieczny”

  Dzisiaj (04.09 br.) od wczesnych godzin nowodworscy policjanci na terenie powiatu prowadzą działania pn. „Pieszy-Widoczny-Bezpieczny”.