Wiadomości

Policjanci z Krynicy Morskiej w programie „ Policjanci z Sąsiedztwa”. Kamery towarzyszyły im podczas codziennej służby.

Data publikacji 01.02.2023

Jeśli chcecie zobaczyć z czym nasi policjanci w trakcie służby borykają się w szczycie sezonu wakacyjnego na Mierzei Wiślanej, oglądajcie już 2 lutego o godzinie 20:50 w Telewizji WP w programie „ Policjanci z Sąsiedztwa”.

asp. Aleksandra Hofmann i mł. asp. Piotr Radzanowski na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Krynicy Morskiej. Zostali wybrani do udziału w projekcie telewizyjnym„ Policjanci z Sąsiedztwa”. Jest to prawdziwy dokumentalny serial o pracy policjantów. Kamery towarzyszyły im w szczycie sezonu wakacyjnego podczas codziennej służby. Będzie można zobaczyć autentyczne i ciekawe interwencje, prawdziwe ludzkie problemy. Premiera serialu już 2 lutego 2023 roku o 20:50 w telewizji Wirtualna Polska!

asp. Aleksandra Hofmann ma 45 lat i od 15 lat nosi policyjny mundur, natomiast 31 - letni mł. asp. Piotr Radzanowski pracuje w policyjnych szeregach od 10 lat. Tworzą zgraną „ patrolową parę”, zawsze są radośni, uśmiechnięci i rozumieją się bez słów. Do udziału w programie zgłosiła ich oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim przeprowadzając policjantów przez castingi do projektu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”, który realizowany jest on przez firmę Constantin Entertainment Polska w porozumieniu z Komendą Główną Policji na zlecenie telewizji Wirtualna Polska. Nasi policjanci zostali wysoko ocenieni przez producentów programu i zostali wybrani do udziału w filmie. Pierwsze nagrania ruszyły w sierpniu 2022 roku. Kamery towarzyszyły funkcjonariuszom w trakcie codziennej służby, pokazywały autentyczne sytuacje i różnorodność ich pracy.

Jako pierwsi w Polsce w programie „ Policjanci z Sąsiedztwa” pokażą m. in. pracę na łódce policyjnej. Zobaczycie jak wygląda służba „ na wodzie” oraz jak w szczycie sezonu wakacyjnego, gdy na Mierzei Wiślanej są kilkugodzinne korki na drogach, nasi funkcjonariusze eskortują rodzącą kobietę. Serial pokazuje, że nasi funkcjonariusze mają poczucie humoru, emocje i własne pasje. Pokazuje również, że policjanci są zaangażowani w swoją pracę, bezpieczeństwo mieszkańców i turystów, starają się zawsze być blisko ludzi i pomagać w najbardziej błahych problemach.


 

W serialu zobaczycie wiele ciekawych interwencji, prawdziwe emocje i różne problemy!


 

Premiera serialu już 2 luty 2023 roku o 20:50 w telewizji Wirtualna Polska! Zachęcamy do oglądania!


 


 

Powrót na górę strony